| Valdezcaray
altitudea: 1630 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 16:00 | |
| Tenp. max. | 22.0 °C |
| Tenp. min. | 15.8 °C |
| Bolada | 51 km/h |
| Abiad. max. | 36 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Haro
altitudea: 465 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 16:00 | |
| Tenp. max. | 31.3 °C |
| Tenp. min. | 16.9 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Anguiano, Valvanera
altitudea: 1006 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 16:00 | |
| Tenp. max. | 29.2 °C |
| Tenp. min. | 12.2 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Nájera
altitudea: 500 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 16:00 | |
| Tenp. max. | 31.7 °C |
| Tenp. min. | 13.3 °C |
| Bolada | 41 km/h |
| Abiad. max. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Cenicero
altitudea: 429 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 16:00 | |
| Tenp. max. | 30.9 °C |
| Tenp. min. | 17.9 °C |
| Bolada | 39 km/h |
| Abiad. max. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Logroño, Aeropuerto
altitudea: 353 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 16:30 | |
| Tenp. max. | 31.2 °C |
| Tenp. min. | 14.3 °C |
| Bolada | 41 km/h |
| Abiad. max. | 30 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Enciso
altitudea: 855 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 16:00 | |
| Tenp. max. | 28.2 °C |
| Tenp. min. | 11.4 °C |
| Bolada | 34 km/h |
| Abiad. max. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Alfaro, La Plana
altitudea: 371 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 16:00 | |
| Tenp. max. | 31.3 °C |
| Tenp. min. | 17.0 °C |
| Bolada | 32 km/h |
| Abiad. max. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Nájera | La Rioja | 16:00 | 31.7 | 16:00 | |
| Haro | La Rioja | 15:30 | 31.3 | 16:00 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 15:50 | 31.3 | 16:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 16:30 | 31.2 | 16:30 | |
| Cenicero | La Rioja | 15:50 | 30.9 | 16:00 | |
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Enciso | La Rioja | 06:50 | 11.4 | 16:00 | |
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 07:10 | 12.2 | 16:00 | |
| Nájera | La Rioja | 07:00 | 13.3 | 16:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 07:00 | 14.3 | 16:30 | |
| Valdezcaray | La Rioja | 04:00 | 15.8 | 16:00 | |
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valdezcaray | La Rioja | 05:00 | 36 | 16:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 13:40 | 30 | 16:30 | |
| Enciso | La Rioja | 14:00 | 24 | 16:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 09:40 | 23 | 16:00 | |
| Nájera | La Rioja | 15:00 | 22 | 16:00 | |
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valdezcaray | La Rioja | 00:00 | 51 | 16:00 | |
| Nájera | La Rioja | 15:00 | 41 | 16:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 15:10 | 41 | 16:30 | |
| Cenicero | La Rioja | 14:50 | 39 | 16:00 | |
| Enciso | La Rioja | 13:50 | 34 | 16:00 | |
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
Datos hasta
|