| Irun
altitudea: 120 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 18.2 °C |
| Tenp. min. | 16.8 °C |
| Bolada | 12 km/h |
| Abiad. max. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto
altitudea: 4 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:10 | |
| Tenp. max. | 19.2 °C |
| Tenp. min. | 18.1 °C |
| Bolada | 15 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:10 hora |
| Errenteria, Añarbe
altitudea: 165 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 18.6 °C |
| Tenp. min. | 16.6 °C |
| Bolada | 9 km/h |
| Abiad. max. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 1.2 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Segura
altitudea: 255 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 20.0 °C |
| Tenp. min. | 16.6 °C |
| Bolada | 9 km/h |
| Abiad. max. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.8 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Beasain, Arriaran
altitudea: 255 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 19.8 °C |
| Tenp. min. | 16.6 °C |
| Bolada | 7 km/h |
| Abiad. max. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Ordizia
altitudea: 290 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 21.3 °C |
| Tenp. min. | 16.2 °C |
| Bolada | 14 km/h |
| Abiad. max. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Legazpi
altitudea: 460 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 18.2 °C |
| Tenp. min. | 15.5 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Zumarraga
altitudea: 431 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:10 | |
| Tenp. max. | 19.3 °C |
| Tenp. min. | 15.6 °C |
| Bolada | 12 km/h |
| Abiad. max. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.5 mm |
| Dt. hasta | 11:10 hora |
| Azpeitia
altitudea: 180 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 20.2 °C |
| Tenp. min. | 16.5 °C |
| Bolada | 12 km/h |
| Abiad. max. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Zumaia
altitudea: 28 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:10 | |
| Tenp. max. | 20.1 °C |
| Tenp. min. | 17.8 °C |
| Bolada | 18 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.1 mm |
| Dt. hasta | 11:10 hora |
| Aramaio, Etxaguen
altitudea: 617 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 17.2 °C |
| Tenp. min. | 14.8 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Aretxabaleta
altitudea: 308 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 18.0 °C |
| Tenp. min. | 16.1 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.4 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Elgeta
altitudea: 470 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 16.8 °C |
| Tenp. min. | 14.9 °C |
| Bolada | 7 km/h |
| Abiad. max. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.4 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Elgoibar
altitudea: 119 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:10 | |
| Tenp. max. | 19.5 °C |
| Tenp. min. | 16.8 °C |
| Bolada | 7 km/h |
| Abiad. max. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 11:10 hora |
| Mutriku
altitudea: 150 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 18.1 °C |
| Tenp. min. | 16.1 °C |
| Bolada | 14 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Forua
altitudea: 45 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 19.0 °C |
| Tenp. min. | 17.0 °C |
| Bolada | 10 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Matxitxako
altitudea: 93 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 17.8 °C |
| Tenp. min. | 16.7 °C |
| Bolada | 43 km/h |
| Abiad. max. | 33 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Punta Galea
altitudea: 81 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:10 | |
| Tenp. max. | 18.7 °C |
| Tenp. min. | 17.3 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:10 hora |
| Amurrio
altitudea: 240 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 19.9 °C |
| Tenp. min. | 17.0 °C |
| Bolada | 10 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Orozko, Ibarra
altitudea: 270 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 18.2 °C |
| Tenp. min. | 16.2 °C |
| Bolada | 5 km/h |
| Abiad. max. | 2 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Abadiño, Urkiola
altitudea: 747 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 09:00 | |
| Tenp. max. | 14.8 °C |
| Tenp. min. | 13.6 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.6 mm |
| Dt. hasta | 09:00 hora |
| Amorebieta-Etxano
altitudea: 100 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 17.9 °C |
| Tenp. min. | 16.2 °C |
| Bolada | 12 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Balmaseda
altitudea: 210 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 19.6 °C |
| Tenp. min. | 16.9 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Güeñes
altitudea: 208 m |
|
| 30 de maiatzak | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Bilbao Aeropuerto
altitudea: 42 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:10 | |
| Tenp. max. | 19.2 °C |
| Tenp. min. | 16.9 °C |
| Bolada | 18 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:10 hora |
| Sopuerta
altitudea: 177 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 19.9 °C |
| Tenp. min. | 16.5 °C |
| Bolada | 8 km/h |
| Abiad. max. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Lalastra
altitudea: 910 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 20.9 °C |
| Tenp. min. | 9.3 °C |
| Bolada | 12 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Agurain/Salvatierra, Opakua
altitudea: 660 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 20.5 °C |
| Tenp. min. | 15.2 °C |
| Bolada | 13 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto
altitudea: 513 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:10 | |
| Tenp. max. | 20.4 °C |
| Tenp. min. | 15.4 °C |
| Bolada | 21 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:10 hora |
| Labastida
altitudea: 612 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 21.3 °C |
| Tenp. min. | 13.9 °C |
| Bolada | 15 km/h |
| Abiad. max. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Leza
altitudea: 575 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 21.8 °C |
| Tenp. min. | 13.6 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Campezo/Kanpezu
altitudea: 570 m |
|
| 30 de maiatzak datos hasta 11:00 | |
| Tenp. max. | 22.8 °C |
| Tenp. min. | 13.6 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Campezo/Kanpezu | Araba/Álava | 11:00 | 22.8 | 11:00 | |
| Leza | Araba/Álava | 11:00 | 21.8 | 11:00 | |
| Labastida | Araba/Álava | 00:00 | 21.3 | 11:00 | |
| Ordizia | Gipuzkoa | 11:00 | 21.3 | 11:00 | |
| Lalastra | Araba/Álava | 11:00 | 20.9 | 11:00 | |
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Lalastra | Araba/Álava | 06:50 | 9.3 | 11:00 | |
| Abadiño, Urkiola | Bizkaia | 04:40 | 13.6 | 09:00 | |
| Campezo/Kanpezu | Araba/Álava | 06:20 | 13.6 | 11:00 | |
| Leza | Araba/Álava | 06:50 | 13.6 | 11:00 | |
| Labastida | Araba/Álava | 06:40 | 13.9 | 11:00 | |
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Matxitxako | Bizkaia | 01:40 | 33 | 11:00 | |
| Punta Galea | Bizkaia | 02:10 | 16 | 11:10 | |
| Zumaia | Gipuzkoa | 11:10 | 13 | 11:10 | |
| Bilbao Aeropuerto | Bizkaia | 02:10 | 13 | 11:10 | |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 04:30 | 12 | 11:10 | |
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Matxitxako | Bizkaia | 01:30 | 43 | 11:00 | |
| Punta Galea | Bizkaia | 01:30 | 27 | 11:10 | |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 00:00 | 21 | 11:10 | |
| Bilbao Aeropuerto | Bizkaia | 01:40 | 18 | 11:10 | |
| Zumaia | Gipuzkoa | 11:10 | 18 | 11:10 | |
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
Datos hasta
|
| Errenteria, Añarbe | Gipuzkoa | 1.2 | 11:00 | |
| Segura | Gipuzkoa | 0.8 | 11:00 | |
| Abadiño, Urkiola | Bizkaia | 0.6 | 09:00 | |
| Zumarraga | Gipuzkoa | 0.5 | 11:10 | |
| Elgeta | Gipuzkoa | 0.4 | 11:00 | |