| Baztan, Irurita
altitudea: 183 m |
|
| 26 de maiatzak | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Bera
altitudea: 54 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 19.0 °C |
| Tenp. min. | 18.0 °C |
| Bolada | 5 km/h |
| Abiad. max. | 0 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Areso
altitudea: 520 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 23.1 °C |
| Tenp. min. | 21.5 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Los Arcos
altitudea: 470 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 21.7 °C |
| Tenp. min. | 21.4 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Isaba/Izaba
altitudea: 838 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 13.6 °C |
| Tenp. min. | 12.3 °C |
| Bolada | 8 km/h |
| Abiad. max. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu
altitudea: 635 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 15.0 °C |
| Tenp. min. | 13.7 °C |
| Bolada | 6 km/h |
| Abiad. max. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Roncesvalles/Orreaga
altitudea: 947 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 18.3 °C |
| Tenp. min. | 17.2 °C |
| Bolada | 9 km/h |
| Abiad. max. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Navascués/Nabaskoze
altitudea: 612 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 13.9 °C |
| Tenp. min. | 12.8 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Cáseda
altitudea: 440 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 22.0 °C |
| Tenp. min. | 19.4 °C |
| Bolada | 10 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Olite/Erriberri
altitudea: 390 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 22.1 °C |
| Tenp. min. | 20.6 °C |
| Bolada | 14 km/h |
| Abiad. max. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Esteribar, Embalse de Eugi
altitudea: 615 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 15.5 °C |
| Tenp. min. | 14.4 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Monreal/Elo
altitudea: 585 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 20.9 °C |
| Tenp. min. | 20.3 °C |
| Bolada | 24 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Pamplona, Aeropuerto
altitudea: 459 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:30 | |
| Tenp. max. | 22.9 °C |
| Tenp. min. | 20.6 °C |
| Bolada | 24 km/h |
| Abiad. max. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:30 hora |
| Aranguren, Ilundain
altitudea: 572 m |
|
| 26 de maiatzak | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Irurtzun
altitudea: 432 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 17.0 °C |
| Tenp. min. | 16.8 °C |
| Bolada | 8 km/h |
| Abiad. max. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Larraga
altitudea: 375 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 22.0 °C |
| Tenp. min. | 19.8 °C |
| Bolada | 18 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Bardenas Reales, Base Aérea
altitudea: 295 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:30 | |
| Tenp. max. | 23.0 °C |
| Tenp. min. | 19.8 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:30 hora |
| Monteagudo
altitudea: 410 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 22.5 °C |
| Tenp. min. | 21.7 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Tudela
altitudea: 297 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 23.0 °C |
| Tenp. min. | 21.8 °C |
| Bolada | 18 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
| Valcarlos/Luzaide
altitudea: 334 m |
|
| 26 de maiatzak datos hasta 01:00 | |
| Tenp. max. | 20.1 °C |
| Tenp. min. | 18.5 °C |
| Bolada | 19 km/h |
| Abiad. max. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 01:00 hora |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Areso | Navarra | 01:00 | 23.1 | 01:00 | |
| Tudela | Navarra | 00:00 | 23.0 | 01:00 | |
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 00:00 | 23.0 | 01:30 | |
| Pamplona, Aeropuerto | Navarra | 00:00 | 22.9 | 01:30 | |
| Monteagudo | Navarra | 00:00 | 22.5 | 01:00 | |
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Isaba/Izaba | Navarra | 01:00 | 12.3 | 01:00 | |
| Navascués/Nabaskoze | Navarra | 01:00 | 12.8 | 01:00 | |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu | Navarra | 01:00 | 13.7 | 01:00 | |
| Esteribar, Embalse de Eugi | Navarra | 01:00 | 14.4 | 01:00 | |
| Irurtzun | Navarra | 00:10 | 16.8 | 01:00 | |
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 00:00 | 19 | 01:30 | |
| Monreal/Elo | Navarra | 00:00 | 17 | 01:00 | |
| Pamplona, Aeropuerto | Navarra | 00:00 | 16 | 01:30 | |
| Los Arcos | Navarra | 00:50 | 14 | 01:00 | |
| Larraga | Navarra | 00:10 | 14 | 01:00 | |
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Areso | Navarra | 00:50 | 29 | 01:00 | |
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 00:30 | 25 | 01:30 | |
| Pamplona, Aeropuerto | Navarra | 00:00 | 24 | 01:30 | |
| Monreal/Elo | Navarra | 00:40 | 24 | 01:00 | |
| Los Arcos | Navarra | 01:00 | 23 | 01:00 | |
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
Datos hasta
|