| Baztan, Irurita
altitudea: 183 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 12.4 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 27 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 80.0 % |
| Bera
altitudea: 54 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 14.7 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 23 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 70.0 % |
| Areso
altitudea: 520 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 9.9 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 17 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 88.0 % |
| Los Arcos
altitudea: 470 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 13.1 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 31 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 61.0 % |
| Isaba/Izaba
altitudea: 838 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 8.6 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 28 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 84.0 % |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu
altitudea: 635 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 10.2 °C |
| Haizeak | 23 km/h
|
| Bolada | 34 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 70.0 % |
| Roncesvalles/Orreaga
altitudea: 947 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Navascués/Nabaskoze
altitudea: 612 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 12.1 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.2 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 66.0 % |
| Cáseda
altitudea: 440 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 12.8 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 32 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 66.0 % |
| Olite/Erriberri
altitudea: 390 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 14.2 °C |
| Haizeak | 12 km/h
|
| Bolada | 36 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 60.0 % |
| Esteribar, Embalse de Eugi
altitudea: 615 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 10.1 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.2 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 93.0 % |
| Monreal/Elo
altitudea: 585 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 10.2 °C |
| Haizeak | 18 km/h
|
| Bolada | 35 km/h
|
| Prez. | 0.2 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 78.0 % |
| Pamplona, Aeropuerto
altitudea: 459 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 11.4 °C |
| Haizeak | 17 km/h
|
| Bolada | 42 km/h
|
| Prez. | 0.1 mm |
| Presioa | 964.4 hPa |
| Joera | 0.2 hPa |
| Hezetasuna | 81.0 % |
| Aranguren, Ilundain
altitudea: 572 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Irurtzun
altitudea: 432 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 11.6 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 74.0 % |
| Larraga
altitudea: 375 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 14.1 °C |
| Haizeak | 25 km/h
|
| Bolada | 38 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 59.0 % |
| Bardenas Reales, Base Aérea
altitudea: 295 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 13.5 °C |
| Haizeak | 31 km/h
|
| Bolada | 45 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 982.1 hPa |
| Joera | 0.1 hPa |
| Hezetasuna | 58.0 % |
| Monteagudo
altitudea: 410 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 16.1 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 45.0 % |
| Tudela
altitudea: 297 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 14.9 °C |
| Haizeak | 16 km/h
|
| Bolada | 34 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 54.0 % |
| Valcarlos/Luzaide
altitudea: 334 m |
|
| 2026ko maiatzak 16, ordua: 14:00 | |
| Tenp. | 10.9 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 16 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 85.0 % |