| Puerto de Navacerrada
altitudea: 1892 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 20.5 °C |
| Tenp. min. | 11.8 °C |
| Bolada | 53 km/h |
| Abiad. max. | 34 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Rascafría
altitudea: 1159 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 14:00 | |
| Tenp. max. | 24.9 °C |
| Tenp. min. | 7.3 °C |
| Bolada | 18 km/h |
| Abiad. max. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Buitrago del Lozoya
altitudea: 1030 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 24.9 °C |
| Tenp. min. | 8.7 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Somosierra
altitudea: 1450 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 08:50 | |
| Tenp. max. | 17.8 °C |
| Tenp. min. | 11.1 °C |
| Bolada | 0 km/h |
| Abiad. max. | 0 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:50 hora |
| Venturada
altitudea: 918 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| San Sebastián de Los Reyes
altitudea: 672 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:00 | |
| Tenp. max. | 30.0 °C |
| Tenp. min. | 15.9 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:00 hora |
| Madrid, El Goloso
altitudea: 740 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:00 | |
| Tenp. max. | 28.1 °C |
| Tenp. min. | 14.5 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:00 hora |
| Madrid Aeropuerto
altitudea: 609 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 30.5 °C |
| Tenp. min. | 8.1 °C |
| Bolada | 30 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Alcala de Henares
altitudea: 605 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 14:00 | |
| Tenp. max. | 30.0 °C |
| Tenp. min. | 13.2 °C |
| Bolada | 47 km/h |
| Abiad. max. | 31 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Arganda del Rey
altitudea: 533 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 12:00 | |
| Tenp. max. | 27.2 °C |
| Tenp. min. | 17.1 °C |
| Bolada | 40 km/h |
| Abiad. max. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:00 hora |
| Colmenar Viejo
altitudea: 1004 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 27.3 °C |
| Tenp. min. | 16.8 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitudea: 664 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 30.4 °C |
| Tenp. min. | 17.5 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Pozuelo de Alarcón
altitudea: 665 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 14:00 | |
| Tenp. max. | 28.6 °C |
| Tenp. min. | 16.6 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Madrid, Retiro
altitudea: 667 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 30.1 °C |
| Tenp. min. | 18.5 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Tielmes
altitudea: 594 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:00 | |
| Tenp. max. | 30.3 °C |
| Tenp. min. | 16.0 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:00 hora |
| Puerto Alto del León
altitudea: 1532 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 20.3 °C |
| Tenp. min. | 11.9 °C |
| Bolada | 42 km/h |
| Abiad. max. | 26 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Alpedrete
altitudea: 924 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:00 | |
| Tenp. max. | 27.7 °C |
| Tenp. min. | 15.3 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:00 hora |
| Torrelodones
altitudea: 879 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 28.0 °C |
| Tenp. min. | 16.7 °C |
| Bolada | 30 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Rozas de Puerto Real
altitudea: 890 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 13:00 | |
| Tenp. max. | 23.6 °C |
| Tenp. min. | 14.2 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Robledo de Chavela
altitudea: 770 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 27.4 °C |
| Tenp. min. | 17.3 °C |
| Bolada | 33 km/h |
| Abiad. max. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
| Valdemorillo
altitudea: 884 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 12:00 | |
| Tenp. max. | 23.8 °C |
| Tenp. min. | 15.6 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:00 hora |
| Villanueva de la Cañada
altitudea: 641 m |
|
| 25 de maiatzak datos hasta 15:10 | |
| Tenp. max. | 30.0 °C |
| Tenp. min. | 17.2 °C |
| Bolada | 30 km/h |
| Abiad. max. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 15:10 hora |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Madrid Aeropuerto | Madrid | 15:10 | 30.5 | 15:10 | |
| Madrid, Ciudad Universitaria | Madrid | 15:10 | 30.4 | 15:10 | |
| Tielmes | Madrid | 14:50 | 30.3 | 15:00 | |
| Madrid, Retiro | Madrid | 15:10 | 30.1 | 15:10 | |
| Alcala de Henares | Madrid | 13:50 | 30.0 | 14:00 | |
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Rascafría | Madrid | 06:30 | 7.3 | 14:00 | |
| Madrid Aeropuerto | Madrid | 12:50 | 8.1 | 15:10 | |
| Buitrago del Lozoya | Madrid | 06:30 | 8.7 | 15:10 | |
| Somosierra | Madrid | 07:10 | 11.1 | 08:50 | |
| Puerto de Navacerrada | Madrid | 07:40 | 11.8 | 15:10 | |
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Puerto de Navacerrada | Madrid | 03:10 | 34 | 15:10 | |
| Alcala de Henares | Madrid | 00:40 | 31 | 14:00 | |
| Puerto Alto del León | Madrid | 13:20 | 26 | 15:10 | |
| Arganda del Rey | Madrid | 01:00 | 21 | 12:00 | |
| Robledo de Chavela | Madrid | 09:40 | 18 | 15:10 | |
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Puerto de Navacerrada | Madrid | 03:10 | 53 | 15:10 | |
| Alcala de Henares | Madrid | 00:40 | 47 | 14:00 | |
| Puerto Alto del León | Madrid | 13:20 | 42 | 15:10 | |
| Arganda del Rey | Madrid | 01:00 | 40 | 12:00 | |
| Robledo de Chavela | Madrid | 11:50 | 33 | 15:10 | |
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
Datos hasta
|