| Castro Urdiales
altitudea: 45 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 18.5 °C |
| Tenp. min. | 13.9 °C |
| Batez besteko T. | 16.2 °C |
| Bolada | 14 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Ramales de la Victoria
altitudea: 80 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 22.3 °C |
| Tenp. min. | 12.8 °C |
| Batez besteko T. | 17.5 °C |
| Bolada | 26 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Barcena de Cicero, Treto
altitudea: 10 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 18.0 °C |
| Tenp. min. | 14.0 °C |
| Batez besteko T. | 16.0 °C |
| Bolada | 22 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| San Roque de Riomiera
altitudea: 849 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 17.2 °C |
| Tenp. min. | 9.1 °C |
| Batez besteko T. | 13.2 °C |
| Bolada | 18 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Santander Aeropuerto
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 18.9 °C |
| Tenp. min. | 13.6 °C |
| Batez besteko T. | 16.3 °C |
| Bolada | 32 km/h |
| Abiad. max. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Santander
altitudea: 51 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 16.7 °C |
| Tenp. min. | 13.1 °C |
| Batez besteko T. | 14.9 °C |
| Bolada | 20 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Villacarriedo
altitudea: 196 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Los Tojos, Bárcena Mayor
altitudea: 460 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 23.0 °C |
| Tenp. min. | 4.8 °C |
| Batez besteko T. | 13.9 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| San Felices de Buelna
altitudea: 105 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 20.1 °C |
| Tenp. min. | 13.0 °C |
| Batez besteko T. | 16.6 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Torrelavega, Sierrapando
altitudea: 110 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| San Vicente de la Barquera
altitudea: 38 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 17.1 °C |
| Tenp. min. | 13.5 °C |
| Batez besteko T. | 15.3 °C |
| Bolada | 15 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Camaleño, Fuente De
altitudea: 1100 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 23.4 °C |
| Tenp. min. | 7.6 °C |
| Batez besteko T. | 15.5 °C |
| Bolada | 21 km/h |
| Abiad. max. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Coriscao, Parque Nacional Picos de Europa
altitudea: 1722 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 15.2 °C |
| Tenp. min. | 8.1 °C |
| Batez besteko T. | 11.7 °C |
| Bolada | 26 km/h |
| Abiad. max. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Cillorigo de Liébana, Tama
altitudea: 250 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 23.4 °C |
| Tenp. min. | 6.2 °C |
| Batez besteko T. | 14.8 °C |
| Bolada | 40 km/h |
| Abiad. max. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Tresviso
altitudea: 940 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 20.0 °C |
| Tenp. min. | 10.7 °C |
| Batez besteko T. | 15.3 °C |
| Bolada | 21 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Santillana del Mar, Altamira
altitudea: 150 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 18.0 °C |
| Tenp. min. | 12.2 °C |
| Batez besteko T. | 15.1 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Reinosa
altitudea: 870 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Alto Campoo
altitudea: 1650 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 17.0 °C |
| Tenp. min. | 5.4 °C |
| Batez besteko T. | 11.2 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Valderredible, Cubillo de Ebro
altitudea: 770 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 24.4 °C |
| Tenp. min. | 5.5 °C |
| Batez besteko T. | 14.9 °C |
| Bolada | 30 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Valderredible, Polientes
altitudea: 720 m |
|
| 2026ko apirilak 26 | |
| Tenp. max. | 25.3 °C |
| Tenp. min. | 6.4 °C |
| Batez besteko T. | 15.8 °C |
| Bolada | 26 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
|
| Valderredible, Polientes | Cantabria | 16:10 | 25.3 | ||
| Valderredible, Cubillo de Ebro | Cantabria | 16:10 | 24.4 | ||
| Cillorigo de Liébana, Tama | Cantabria | 15:20 | 23.4 | ||
| Camaleño, Fuente De | Cantabria | 15:40 | 23.4 | ||
| Los Tojos, Bárcena Mayor | Cantabria | 16:10 | 23.0 | ||
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
|
| Los Tojos, Bárcena Mayor | Cantabria | 07:40 | 4.8 | ||
| Alto Campoo | Cantabria | 05:00 | 5.4 | ||
| Valderredible, Cubillo de Ebro | Cantabria | 08:00 | 5.5 | ||
| Cillorigo de Liébana, Tama | Cantabria | 07:20 | 6.2 | ||
| Valderredible, Polientes | Cantabria | 03:40 | 6.4 | ||
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
|
| Coriscao, Parque Nacional Picos de Europa | Cantabria | 02:40 | 22 | ||
| Cillorigo de Liébana, Tama | Cantabria | 15:50 | 20 | ||
| Santander Aeropuerto | Cantabria | 15:20 | 19 | ||
| Valderredible, Cubillo de Ebro | Cantabria | 15:40 | 17 | ||
| Santander | Cantabria | 15:50 | 17 | ||
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
|
| Cillorigo de Liébana, Tama | Cantabria | 15:40 | 40 | ||
| Santander Aeropuerto | Cantabria | 16:50 | 32 | ||
| Valderredible, Cubillo de Ebro | Cantabria | 15:40 | 30 | ||
| Alto Campoo | Cantabria | 14:10 | 29 | ||
| Coriscao, Parque Nacional Picos de Europa | Cantabria | 02:40 | 26 | ||
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
|