| Escorca, Lluc
altitudea: 490 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 20.1 °C |
| Tenp. min. | 15.2 °C |
| Bolada | 12 km/h |
| Abiad. max. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Sóller, Puerto
altitudea: 5 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 23.0 °C |
| Tenp. min. | 20.3 °C |
| Bolada | 17 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Banyalbufar
altitudea: 60 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 24.0 °C |
| Tenp. min. | 20.4 °C |
| Bolada | 12 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Andratx - Sant Elm
altitudea: 52 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 21.6 °C |
| Tenp. min. | 18.4 °C |
| Bolada | 14 km/h |
| Abiad. max. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Calvià, Es Capdellà
altitudea: 50 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 07:00 | |
| Tenp. max. | 20.5 °C |
| Tenp. min. | 17.1 °C |
| Bolada | 8 km/h |
| Abiad. max. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 07:00 hora |
| Palma, Puerto
altitudea: 3 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 23.3 °C |
| Tenp. min. | 21.3 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Palma, Universitat
altitudea: 95 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 19.7 °C |
| Tenp. min. | 16.0 °C |
| Bolada | 5 km/h |
| Abiad. max. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Sierra de Alfabia, Bunyola
altitudea: 1030 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 21.5 °C |
| Tenp. min. | 19.4 °C |
| Bolada | 15 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Son Bonet, Aeropuerto
altitudea: 47 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:20 | |
| Tenp. max. | 22.7 °C |
| Tenp. min. | 19.5 °C |
| Bolada | 10 km/h |
| Abiad. max. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:20 hora |
| Palma de Mallorca, Aeropuerto
altitudea: 5 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 22.3 °C |
| Tenp. min. | 17.3 °C |
| Bolada | 11 km/h |
| Abiad. max. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Llucmajor, Cap Blanc
altitudea: 113 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 23.4 °C |
| Tenp. min. | 19.0 °C |
| Bolada | 16 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Llucmajor
altitudea: 140 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 21.7 °C |
| Tenp. min. | 19.1 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Porreres
altitudea: 149 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 20.8 °C |
| Tenp. min. | 18.9 °C |
| Bolada | 10 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Campos, Can Sion
altitudea: 40 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 21.0 °C |
| Tenp. min. | 15.0 °C |
| Bolada | 8 km/h |
| Abiad. max. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Campos, Salines Llevant
altitudea: 3 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 20.8 °C |
| Tenp. min. | 16.9 °C |
| Bolada | 8 km/h |
| Abiad. max. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Cabrera, Parque Nacional de Cabrera
altitudea: 165 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 22.1 °C |
| Tenp. min. | 20.4 °C |
| Bolada | 22 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Santanyí
altitudea: 45 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 22.9 °C |
| Tenp. min. | 19.1 °C |
| Bolada | 9 km/h |
| Abiad. max. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Portocolom
altitudea: 21 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 22.9 °C |
| Tenp. min. | 19.2 °C |
| Bolada | 8 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Son Servera
altitudea: 25 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 07:00 | |
| Tenp. max. | 19.2 °C |
| Tenp. min. | 16.8 °C |
| Bolada | 11 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 07:00 hora |
| Artà
altitudea: 110 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 07:00 | |
| Tenp. max. | 19.8 °C |
| Tenp. min. | 15.6 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 07:00 hora |
| Capdepera
altitudea: 57 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 23.7 °C |
| Tenp. min. | 21.1 °C |
| Bolada | 17 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Artà-Colònia de Sant Pere
altitudea: 99 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 07:00 | |
| Tenp. max. | 21.4 °C |
| Tenp. min. | 19.4 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 07:00 hora |
| Muro, S'Albufera
altitudea: 2 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 20.8 °C |
| Tenp. min. | 17.8 °C |
| Bolada | 10 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Manacor
altitudea: 100 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 21.5 °C |
| Tenp. min. | 17.0 °C |
| Bolada | 9 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Petra
altitudea: 95 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:10 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 08:10 hora |
| Santa María del Camí
altitudea: 121 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 22.1 °C |
| Tenp. min. | 18.2 °C |
| Bolada | 11 km/h |
| Abiad. max. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Binissalem
altitudea: 105 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 20.6 °C |
| Tenp. min. | 16.8 °C |
| Bolada | 15 km/h |
| Abiad. max. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Escorca, Son Torrella
altitudea: 842 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 15.8 °C |
| Tenp. min. | 12.0 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Sa Pobla
altitudea: 32 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 22.7 °C |
| Tenp. min. | 17.9 °C |
| Bolada | 13 km/h |
| Abiad. max. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Pollença
altitudea: 45 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 21.1 °C |
| Tenp. min. | 18.0 °C |
| Bolada | 6 km/h |
| Abiad. max. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Port de Pollença
altitudea: 2 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 21.3 °C |
| Tenp. min. | 18.7 °C |
| Bolada | 5 km/h |
| Abiad. max. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| La Mola, Maó
altitudea: 78 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 07:50 | |
| Tenp. max. | 20.5 °C |
| Tenp. min. | 18.1 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | 0 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 07:50 hora |
| Es Mercadal
altitudea: 80 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:00 | |
| Tenp. max. | 21.5 °C |
| Tenp. min. | 17.6 °C |
| Bolada | 9 km/h |
| Abiad. max. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Ciutadella
altitudea: 20 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 07:00 | |
| Tenp. max. | 21.6 °C |
| Tenp. min. | 19.2 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 07:00 hora |
| Ciutadella, Cala Galdana
altitudea: 43 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 22.4 °C |
| Tenp. min. | 14.3 °C |
| Bolada | 3 km/h |
| Abiad. max. | 2 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Menorca, Aeropuerto
altitudea: 91 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 21.8 °C |
| Tenp. min. | 15.0 °C |
| Bolada | 13 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Sant Joan de Labritja
altitudea: 110 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 07:00 | |
| Tenp. max. | 17.7 °C |
| Tenp. min. | 13.4 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 07:00 hora |
| Sant Antoni de Portmany
altitudea: 32 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 23.0 °C |
| Tenp. min. | 16.6 °C |
| Bolada | 12 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Ibiza, Aeropuerto
altitudea: 6 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 22.8 °C |
| Tenp. min. | 16.9 °C |
| Bolada | 13 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Eivissa
altitudea: 3 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 21.7 °C |
| Tenp. min. | 16.8 °C |
| Bolada | 10 km/h |
| Abiad. max. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Formentera
altitudea: 24 m |
|
| 31 de maiatzak datos hasta 08:30 | |
| Tenp. max. | 23.1 °C |
| Tenp. min. | 18.7 °C |
| Bolada | 10 km/h |
| Abiad. max. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Banyalbufar | Illes Balears | 08:00 | 24.0 | 08:00 | |
| Capdepera | Illes Balears | 08:30 | 23.7 | 08:30 | |
| Llucmajor, Cap Blanc | Illes Balears | 08:30 | 23.4 | 08:30 | |
| Palma, Puerto | Illes Balears | 00:50 | 23.3 | 08:30 | |
| Formentera | Illes Balears | 08:30 | 23.1 | 08:30 | |
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Escorca, Son Torrella | Illes Balears | 06:30 | 12.0 | 08:00 | |
| Sant Joan de Labritja | Illes Balears | 06:30 | 13.4 | 07:00 | |
| Ciutadella, Cala Galdana | Illes Balears | 06:20 | 14.3 | 08:30 | |
| Menorca, Aeropuerto | Illes Balears | 06:10 | 15.0 | 08:30 | |
| Campos, Can Sion | Illes Balears | 06:30 | 15.0 | 08:00 | |
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Cabrera, Parque Nacional de Cabrera | Illes Balears | 03:30 | 17 | 08:30 | |
| Sierra de Alfabia, Bunyola | Illes Balears | 02:10 | 14 | 08:30 | |
| Sóller, Puerto | Illes Balears | 00:30 | 13 | 08:30 | |
| Capdepera | Illes Balears | 02:30 | 13 | 08:30 | |
| Llucmajor, Cap Blanc | Illes Balears | 03:00 | 13 | 08:30 | |
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Cabrera, Parque Nacional de Cabrera | Illes Balears | 03:30 | 22 | 08:30 | |
| Sóller, Puerto | Illes Balears | 00:20 | 17 | 08:30 | |
| Capdepera | Illes Balears | 02:30 | 17 | 08:30 | |
| Llucmajor, Cap Blanc | Illes Balears | 03:00 | 16 | 08:30 | |
| Sierra de Alfabia, Bunyola | Illes Balears | 02:10 | 15 | 08:30 | |
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
Datos hasta
|